KILKANAŚCIE LAT NA RYNKU Kilkadziesiąt procesów o błąd medyczny, lekarski - Zespół doświadczonych specjalistów

STAWKI WYNAGRODZENIA

Kancelaria stosuje elastyczną i otwartą politykę cenową, dostosowaną do możliwości finansowych i potrzeb klientów. Ustalenie zasad wynagrodzenia następuje już na pierwszym spotkaniu.


Systemy wynagrodzeń

W zależności od sprawy i sytuacji majątkowej klienta, stosujemy:

  • Wynagrodzenie „za sukces” uzależnione niemal w całości od rezultatu naszego działania. Ustalone jest jako kwota lub procent uzyskanej kwoty (pobieramy jedynie niewielką zaliczkę). Ten sposób wynagradzania dominuje w naszych sprawach o błędy medyczne.
  • Wynagrodzenie jako ustaloną z góry kwotę za wykonanie ustalonego zadania.

Warunki współpracy oraz sposób rozliczeń ustalane są indywidualnie z każdym klientem. Dlatego jestem otwarty na ustalenie innego sposobu wynagrodzenia, niż opisane.

Kancelaria Radcy Prawnego
ul. Matejki 48 lok. 9
60-767 Poznań
Telefon: +48 61 825-34-34
E-mail: marcin@wozniak.poznan.pl
Błędy Medyczne Poznań © 2014studio graficzne

Odszkodowania od lekarza Poznań, Wielkopolska. Błąd lekarski i odpowiedzialność lekarza to zagadnienia znane nam "od podszewki". Jeśli chcą Państwo się dowiedzieć jak dostać odszkodowanie od szpitala, chcą złożyć pozew przeciwko szpitalowi, planują Państwo pozwanie lekarza do sądu nasza Kancelaria służy pomocą. Niezależnie czy chodzi o odszkodowanie za błąd medyczny czy jest to sprawa odszkodowania za zakażenia szpitalne (gronkowiec), czy zadośćuczynienie za śmierć w szpitalu chętnie podejmiemy się prowadzenia sprawy - Nawet najlepszy specjalista błąd w sztuce lekarskiej może popełnić, wówczas prawnik, adwokat czy radca prawny ze znajomością zagadnień medycznych jest "na wagę złota".